רדיו

רדיו קול אחר 106 אריאל משחק גם במגרש של הגדולים: אמש שודרה בגל"צ תוכניתו של רן מלובני, בוגר מסלול הרדיו, "שעה של תסכיתים".

 

התכנית שודרה לראשונה ברדיו "קול אחר" ובחנה לאן נעלמו תסכיתי הרדיו משנות ה-60 וה-70. אתמול שודרה התכנית בשנית, הפעם במסגרת "ביכורי רדיו" בגלי צה"ל.

 

מחקרים

הסדנה "חדר חדשות" העתיקה מקומה ליום אחד למשכן הכנסת

"הרדיו יישאר תמיד אמצעי תקשורת עם נשמה, חם, אינטימי וקרוב, ולמרות כל ההתפתחויות הטכנולוגיות של המדיה השונים, הרדיו יבטיח תמיד את קיומו, בגלל מאפייניו הייחודיים". כך אמר השבוע אורי פז, המנכ"ל והעורך הראשי של "ערוץ הכנסת" (99), בפגישה עם סטודנטים לרדיו מבית-הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל. לכתבה המלאה ולתמונות...

בוגר אחד בשבוע

הסטודנטים של "קול אחר" משפיעים על הפלייליסט של המדינה

"מה מהות החיים? מה תפקידי בעולם?" שאלות אלו, הן ה"אני מאמין" של תחנת הרדיו "מהות החיים" בה סיירו השבוע הסטודנטים של מסלול הרדיו בבית הספר לתקשורת, אוניברסיטת אריאל, יחד עם אסי זיגדון, מנהל התחנה, ומרצה באוניברסיטת אריאל. שם פגשו את ליאת רוקח, שדרנית התחנה, שהעבירה להם סדנא מעניינת המעוררת חשיבה חיובית והעצמה אישית.
משם המשיכו הסטודנטים אל עבר גלי צה"ל הדרומית, ונפגשו עם הקריין המיתולוגי של החדשות והפרסומות, נועם אבירם, שסיפר על ימיו הראשונים בתחנה. נכנסו יחד עם נעמה חן, לשידור, וזכו לחזות בה מקרוב, בעת שהיא מקריינת מבזק חדשות... כבוד גדול! אור צלקובניק, העורך המוזיקלי הראשי של גלגלצ, שיתף אותם בשמות השירים החדשים, שנכנסו ממש באותו יום לפלייליסט. וגם גילינו, שהסטודנטים במסלול הרדיו באוניברסיטת אריאל, לא אחת משפיעים על הנכנס לפלייליסט, בהיות צלקובניק מרצה שלהם, הוא מעביר את הפידבקים שלהם לישיבות הפלייליסט, ואת זה סיפרה לנו לא אחרת מאשר דלית עופר, מנהלת גלגלצ.

הכנס הראשון לרדיו בניו מדיה

הסתגלותו של הרדיו לניו מדיה

צילום: תרצה מצליח

יום רביעי 22.05.2013, 11:00-15:00, בניין השער 53.4.55, בהנחיית רן מלובני

שידור חי רדיו "קול אחר"

השקת שידורי רדיו קול אחר

Subscribe to RSS - רדיו