תקשורת אסטרטגית

המסלול מתמקד בתקשורת ככלי אסטרטגי של ארגונים עסקיים, חברתיים ופוליטיים, לניהול תקשורת אשר תשפיע על קהלי המטרה שלהם והוא המסלול הפופולרי ביותר לכל בעלי הכישרון השואפים ללמוד, להתמחות ולהשתלב בתחום שעם השנים מתקדם, משתכלל ומשפיע באופן מכריע על חיינו.

המסלול מכשיר את תלמידיו לעסוק במגוון רחב של תפקידים בשוק התקשורת האסטרטגית-שיווקית על כל היבטיה באמצעות תכנית לימודים המשלבת בין לימודים תיאורטיים לסדנאות מעשיות. בוגרי המסלול עוסקים בתחומים רבים כגון: ניהול תקשורת שיווקית (marcom), שיווק, פרסום, דוברות ויחסי ציבור וניהול מותגים במגוון פלטפורמות במדיה הדיגיטלית והמסורתית ורבים אף ממשיכים בלימודים לתארים מתקדמים בהצלחה רבה.

במהלך הלימודים מושם דגש רב על בסיס מעשי-מקצועי המאפשר לסטודנטים התנסות אמיתית במושגי ובתהליכי העבודה הרלוונטיים, כדוגמת: כתיבת בריף פרסומי-אסטרטגי, הכנת קמפיינים למותגים, פיתוח רעיונות קריאיטיביים, הפקת קמפיינים של יחסי ציבור במדיה דיגיטלית ומסורתית, הכנת תכנית לניהול משברים תקשורתיים, ביצוע מחקרי שוק, רכש מדיה וניהול מדיה דיגיטלית, אימונים בתחום הופעה בפני קהל ועוד. ההכשרה במגוון הקטגוריות של התקשורת השיווקית מקנה לסטודנט את יכולת ההתמקצעות בכל אחד מהתחומים ופותחת עבורו חלון הזדמנויות לעבודה במגוון רחב של תפקידים.

במסלול מלמדים מרצים מתחומי המחקר הרלוונטיים וכן אנשי מקצוע מובילים בתחומם: בעלי משרדי יחסי ציבור ופרסום בעבר ובהווה, דוברים, יועצי תקשורת, אנשי קריאייטיב ממשרדי פרסום, מנהלי מותגים, מנהלי חברות ועוד.

ראש המסלול היא ד"ר תמר להב.