הסטודנטים של "קול אחר" משפיעים על הפלייליסט של המדינה

חברי תחנת "קול אחר" יצאו לסיור לימודי ברדיו "מהות החיים" ובגלי צה"ל. לסטודנטים המתינה קבלת פנים חמימה מצוות מרכז המבקרים "מהותי" של רדיו מהות החיים. בחלק הראשון עברו הסטודנטים מיני סדנא שכללה: פיתוח חשיבה חיובית, העצמה אישית וכלים למציאת שלום פנימי. 
ליאת רוקח, מדריכת הסדנא ושדרנית ברדיו מהות החיים, אמרה לסטודנטים שכאנשי תקשורת לעתיד: "יש חשיבות להבין איך סיפור פוגש אותנו כאנשי תקשורת, איך אנחנו מגיבים לסיפור ולאיזה מקום אנחנו לוקחים אותו. חשיבה חיובית בונה מציאות חיובית".  
לאחר מכן התקיים סיור במרכז המבקרים "מהותי", שכלל צפייה בסרטונים מעוררי השראה והאזנה למוסיקה נעימה ומרגיעה. ולסיום, נפגשו הסטודנטים עם אסי זיגדון, מנהל רדיו מהות החיים ומרצה במסלול הרדיו בבית הספר לתקשורת, באוניברסיטת אריאל. זיגדון שטח בפניי הסטודנטים את ה"אני מאמין" של תחנת הרדיו: "אחת מהמטרות שלנו זה לגרום לאנשים לשאול שאלות, להעלות תהיות, מה מהות החיים? מה תפקידי בעולם?"
בגלי צה"ל פגשנו את הקריין המיתולוגי של החדשות והפרסומות, נועם אבירם, שסיפר על ימיו הראשונים בגלי צה"ל. את הסיור הדריכה נעמה חן, שדרנית מובילה בגלגלצ, ומרצה גם היא במסלול הרדיו בבית הספר לתקשורת, באוניברסיטת אריאל, שהציגה לסטודנטים את המחלקות השונות בגל"צ: מההפקה, דרך דסק החדשות ועד לאולפנים השונים. נעמה הכניסה את הסטודנטים לאולפן בזמן שהיא משדרת בשידור חי, ואפשרה להם לצפות בה מקריינת את מבזק החדשות. כמובן שלא פספסנו את ההזדמנות לפגוש את אור צלקובניק, המנהל המוסיקלי של גלגלצ ומרצה לעריכה מוסיקלית במסלול הרדיו בבית הספר לתקשורת, באוניברסיטת אריאל. צלקובניק ערך לסטודנטים סיור בתקליטייה אשר מונה כ – 60 אלף דיסקים, ושיתף את הסטודנטים בשמות השירים החדשים שנכנסו לפלייליסט של גלגלצ, ממש באותו היום.

במהלך הסיור פגשו הסטודנטים גם את מנהלת גלגלצ דלית עופר, שסיפרה על התחנה וההיסטוריה שלה, וציינה כי הסטודנטים של רדיו "קול אחר" משמשים לא אחת, כ"קבוצת מיקוד" לפלייליסט של גלגלצ, כשאור צלקובניק מספר לצוות על הפידבקים שמעבירים הסטודנטים במהלך השיעורים.