סגל מרצים - אינטרנט ומדיה חברתית

נילי שטיינפלד
נילי שטיינפלד
ראש המסלול
נילי תעביר את הסדנה השנתית לתכנות רשת, תוך שימוש במערכת ניהול התוכן דרופל (Drupal). מטרת סדנת תכנות רשת היא הבנת תהליך התיכנות תוך התנסות בבניית אפליקציות מורכבות (המיישמות עבודה מול מאגרי נתונים DB), החל משלב ניתוח צרכי הלקוח, דרך עיצוב הפיתרון, פיתוח פתרון תוכנה מבוסס מסד נתונים ביחידים ובצוותים, וכלה בבדיקות תוכנה.
נילי עובדת כיועצת ומומחית בתחום מסדי הנתונים, מתמחה במסדי הנתונים  Oracle, SQL Server, MySQL ובמסגרת עבודתה עוסקת בפיתוח קוד בשפת Java/J2EE. בעברה מדריכת קורסי תכנות ומתכנתת בשפות C , C++ , Visual Basic ועוד.
ד"ר אזי לב-און
ד"ר אזי לב-און
אזי חוקר את ההשפעות הפוליטיות והחברתיות של רשת האינטרנט, ומשתמש לצורך כך הוא במגוון שיטות כגון ניסויי מעבדה וסקרים. מחקרים אחרונים בדקנו כיצד ומדוע תקשורת מתווכת-מחשב משפיעה על העברות כספים במשחקי אמון, כיצד גולשים מדרגים אייטמים חדשותיים ברשת, כיצד מועמדים משתמשים ברשת בקמפיינים (למשל בבחירות המקומיות בישראל 2008), ואילו שימושים נעשים ברשת ע"י המפונים מגוש קטיף וע"י נשים חרדיות הגולשות בפורומים סגורים ברשת.
עפרית קול
בשנת תש"ע שימשה כראש המסלול. עפרית מלמדת את קורסי החובה אודות מבוא לשיווק והתנהגות צרכנים, וכן את סדנת השיווק באינטרנט. עפרית מרצה גם בביה"ס למינהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה, ובעלת ניסיון מקצועי רב. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת שיווק חטיבת מוצרי הספיגה (חיתולי האגיס, קוטקס ועוד) בחוגלה קימברלי. עוסקת בנוסף בייעוץ שיווקי לחברות וארגונים.
כאמור עופרית תעביר את סדנת השיווק באינטרנט אשר מטרתה להקנות ידע התחלתי בשיווק באינטרנט. הסדנא תעניק כלים, מידע ודוגמאות לעשייה שיווקית באינטרנט. נושאי הסדנא: מבוא לשיווק באינטרנט; שינויים בהתנהגות צרכנים בעקבות חדירת האינטרנט; אינטרנט כמדיה שיווקית עסקית; מנועי חיפוש; מוצרי פרסום וניהול מדיה אינטרנטית; יחסי ציבור באינטרנט; צורות התקשורת והביטוי החדשות של הצרכן העתידי בעידן האינטרנט. בחינה של כלי תקשורת כגון קהילות, בלוגים, מסרים מיידים, פורומים, התראות מיילים ועוד; בנייה וניהול קמפיין לחברה; רכישה ומדידת המדיום האינטרנטי; קשרי לקוחות; ומכירות באינטרנט. 
ד"ר סבינה ליסיצה
ד"ר סבינה ליסיצה
סבינה עוסקת זה עשרים שנה במחקרי שוק ומחקרים כמותיים במדעי החברה, ותעביר את הסדנה אודות מחקרי שוק, שמטרתה להקנות לסטודנטים רקע תיאורטי וכלים יישומיים במגוון שיטות מחקר וטכניקות מחקר: בעבודה מעשית במכוני מחקר לחקר שווקים וכאנשי ארגון בעבודה מול מכוני מחקר  בהערכה ביקורתית של מחקרי השוק. הפרויקטים המחקריים שיוגשו ע"י התלמידים במסגרת הקורס יהיו קשורים לתקשורת דיגיטלית באופנים שונים (ביצוע דרך האינטרנט; בחינת תכנים שונים של התקשורת הדיגיטלית: אפקטיביות פרסום, שביעות הרצון מהתכנים השונים המופיעים באינטרנט וכו').
ד"ר טלי הינדי
טלי נוי הינדי
טלי תעביר את הסדנה אודות מחקרי שוק, שמטרתה להקנות לסטודנטים רקע תיאורטי וכלים יישומיים במגוון שיטות מחקר וטכניקות מחקר. הפרויקטים המחקריים שיוגשו ע"י התלמידים במסגרת הקורס יהיו קשורים לתקשורת דיגיטלית באופנים שונים (ביצוע דרך האינטרנט; בחינת תכנים שונים של התקשורת הדיגיטלית: אפקטיביות פרסום, שביעות הרצון מהתכנים השונים המופיעים באינטרנט וכו'.
טלי היא דוקטורנטית מהמסלול למדע האזור בטכניון. היא חוקרת תהליכי סינרגיה במערכות חדשנות אזוריות. עד לא מכבר שימשה כמנהלת המחקר והפיתוח של קרן רש"י ולפני כן ניהלה את מחלקת מחקרי איכות השירות במכון גיאוקרטוגרפיה. היא מתמחה בייעוץ שיווקי מבוסס נתונים, במדידה והערכת תוכניות בתחום החינוך והרווחה ובפיתוח תוכניות לאומיות המשלבות ממשקים בין מגזריים: מגזר ציבורי, מגזר פרטי ופילנתרופיה.
טלי היא דוקטורנטית Ph.D, יש לה שני תארים שניים:M.A  מנהל עסקים התמחות שיווק; MBA  מדיניות ציבורית התמחות בשלטון מקומי.

איל הובר לוי

איל הובר לוי

איל יעביר את הסדנה לניהול פרויקטים. איל הוא מנכ"ל Publicis Webimage, הזרוע הדיגיטלית של פובליסיס ישראל. בוגר MBA, מטעם האוניברסיטה הפתוחה, התמחות בשיווק. בעל וותק של 13 שנים בענף הפרסום. ממייסדי nrg מעריב ולימים סמנכ"ל המכירות באתר. מנהל את Publicis Webimage משנת 2008. מרצה לשיווק דיגיטלי ב –"הבצפר", בית הספר של משרדי הפרסום.
עמנואל קימיאגרוב
עמנואל (MBA) הינו מרצה בכיר בג'ון ברייס, ומנהל מערכת המחשוב האקדמית במרכז האוניברסיטאי. עמנואל יעביר את הסדנה אודות אפיון ושימושיות של פרויקטים באינטרנט. תכנון נכון של ממשק המשתמש הינו הכרחי בתהליך הבניה של כל מערכת מחשב או אתר. שימת לב לעקרונות ההנדסיים של הממשק למשתמש הם שיכריעו אם המערכת תעמוד במבחן הלקוח ומשתמש הקצה או שזה יבחר להמשיך הלאה אל האתר התמחרה. בסדנה נלמד עקרונות של אפיון, תכנון ובדיקת אתרים וקמפיינים אינטראקטיביים ברשת. כמו כן, עמנואל יעביר את סדנת הפלאש. פלאש היא תוכנה לעיצוב אינטרקטיבי בה נלמד לעצב באנרים ושאר מוצרים אינטרקטיביים.
ליעד דורבן
ליעד מנהל את פיתוח המוצרים בחברת הסטארט-אפ ספידביט (www.speedbit.com), אשר טכנולוגית ההאצה הייחודית שלה זוכה להערכה והכרה עולמית. בעבר ניהל ליעד את חברת Pocket Worlds מקבוצת Balu תקשורת, ממעצבות שוק התוכן הסלולארי הישראלי, ולפני כן את תחומי המוסיקה והמוצרים החדשניים ב-orange ישראל (פרטנר תקשורת). 
ליעד יעביר את סדנת עולם התוכן הנייד (שנה ג') מטרת הסדנה היא להקנות ידע אודות עולם התוכן הנייד תוך היכרות עם מגוון החברות והמוצרים הקיימים היום. הסדנה מתאימה במיוחד למעוניינים להשתלב בתחום זה עם תום לימודיהם.
דקל מועלם
דקל מועלם
מרצה כ-20 שנה בתחום.
מומחה עולמי לאילוסטרטור ולפוטושופ (בעל הסמכה של חברת אדובי), מרצה מוסמך של חברת אדובי.
מנהל סטודיו לעיצוב גרפיקה ועיצוב אתרים.
מחבר למעלה מ-10 ספרי הדרכה בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים, הוציא לאור שני ספרי פוטושופ.
אילונה פרייפלד צייטלין
אילונה פרייפלד צייטלין

אילונה מעבירה את הסדנה בנושא פלאש ואינטראקטיב. אילונה בוגרת תואר M.A. בטכנולוגיות מידע (אונ' בר אילן). בעלת ניסיון רב בניהול והובלת פרויקטים בתחום האינטרנט וממשקי משתמש למעלה מ-10 שנים. 

מנהלת סטודיו לפתרונות מיתוג ואינטרנט.

מרצה בקורסי הכשרה מקצועיים למעצבים גרפיים ובוני אתרים.

מיכל גזיאל יבלוביץ
דוקטורנטית למערכות מידע בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן. מחקרה מתמקד בפיתוח רשת חברתית מבוססת מיקום הפועלת במקרי חירום בקרב חולים כרוניים.
מחקרה האחרון אשר בחן את השפעת הסיקור של חברות סטארט-אפ על קהל המשקיעים זכה לפרסומים רבים בארץ ובחו"ל.
בעבר עבדה כמפתחת .net  לאתרי אינטרנט  (Html, CSS, Js, C# , ASP.net)  בחברות הייטק שונות וכאנליסטית Presale עבור המצאות טכנולוגיות במוסד הטכניון למחקר ופיתוח.
בארבע השנים האחרונות מעבירה את הסדנה לתכנון מיזמי אינטרנט העוסקת בעקרונות האפיון, השימושיות ותכנון ממשק משתמש של אתרי אינטרנט ואפליקציות באמצעות תוכנת AXURE.
איתי בנר
איתי בנר
 

איתי יעביר במקביל למיכל את הסדנה לתכנון אתרים. איתי עוסק שנים רבות בניהול מוצרי אינטרנט ​ובאיפיון חווית משתמש (UX) וממשק משתמש (UI). הוא היה מחלוצי זירת התוכן באינטרנט הישראלי ובעבר היה כתב ועורך מדורי אינטרנט ב"הארץ" ובמגזינים רבים. בעל תואר שני בתקשורת (אוני' ת"א).

​.​

טל ירון

טל ירון

טל חוקר תהליכי דיון ציבורי וקבלת החלטות בקבוצות. בוגר תואר שני בביוטכנולוגיה ורקע בפילוסופיה של הידע, בלוגר פוליטי, וכיום נמצא במסלול לדוקטורט בחקר הדיון. ייעץ לארגונים ממשליים, בפיתוח שיתוף ציבור.

השאלה הגדולה שהעסיקה אותי בשנים האחרונות היא כיצד ניתן לאפשר לציבור לקחת חלק משמעותי יותר ומושכל בקבלת ההחלטות. לשם כך ארגנתי קבוצות דיון מגווני הקשת הפוליטית, והשתתפתי בדיונים, כדי להבין את החוקים המנהלים את הדיון. השתמשתי ברקע שלי בפילוסופיה ובביולוגיה, כדי למצוא את תיאוריות המסבירות את המנגונים של הדיונים, וכיום אני מקווה כי נוכל לאשש את התיאוריות הללו באמצעות מחקר המשלב ביולוגיה ושיטות ממדעי החברה.