הטלוויזיה החינוכית

 

מעוניינים להתנסות באופן מעשי בתעשיית הטלוויזיה?

רוצים לטעום ולעסוק בשלל תחומים במוסד תקשורת מוביל?

 

 מחפשת אתכם, סטודנטים וסטודנטיות איכותיים ומקצועיים לסטאז' משמעותי, מעניין ומאתגר

 

סטאז' במחלקות ההפקה ובימוי תוכניות:

מתאים לסטודנטים הרוצים להיכנס לעולם ההפקה והבימוי של תכנים טלוויזיוניים. המחלקה עוסקת בביצוע כל ההפקה העצמית של תוכניות החינוכית ומפיקה תוכניות לילדים ונוער, תוכניות תרבות וחברה למבוגרים ותוכנית אקטואליה. תוכניות דוגמת: "בחצר של פופיק", "ערב חדש" ו"תיק-תקשורת" הן תוכניות שהופקו לאחרונה על ידי מחלקה זו. הסטאז'רים יועסקו כעוזרי במאי ועוזרי הפקה וילוו את תהליך הפקת התוכניות באופן הקרוב והישיר ביותר.

 

סטאז' ביחידת יחסי הציבור:

מתאים לסטודנטים החותרים לקריירה ביחסי ציבור וניהול תדמיתי. מחלקה זו עוסקת בכל תחום יחסי הציבור של החינוכית. הסטאז'רים יקבלו הכשרה באופני השיווק של מוסד תקשורתי, ייקחו חלק פעיל ואף עצמאי בבנייה והנחייה של סיורים תדמיתיים בבניין החינוכית לנציגי הממשלה ואורחים מהעולם, וייקחו חלק פעיל בפעולות היח"צ והתדמית האחרות.

 

סטאז' במחלקת האינטרנט והניו מדיה:

מתאים לסטודנטים החותרים לקריירה בתחום התקשורת הדיגיטלית. מחלקת האינטרנט והניו מדיה אחראית על פלטפורמת האינטרנט של החינוכית הכוללת את האתר המושקע והחדיש של החינוכית, דף הפייסבוק וערוץ היוטיוב. המחלקה עוסקת בשכלול ופיתוח הנראות והשימושים של פלטפורמת הניו מדיה של החינוכית, מתוך ההבנה העמוקה שבימינו כל אמצעי התקשורת שזורים זה בזה. המחלקה פתוחה כל הזמן למיזמים ורעיונות חדשים ולסטודנט תינתן האפשרות להביע יצירתיות ולהעלות רעיונות חדשים.

 

סטאז' במחלקת השיווק:

מתאים לסטודנטים המעוניינים להיכנס לעולם השיווק והפרסום. מחלקה זו עוסקת בשיווק מול מפרסמים, מיתוג של ערוץ 23 (ערוץ הדגל של החינוכית), פרסום של החינוכית באמצעי התקשורת השונים ובמתן מענה לעיתונות. הסטודנט ייקח חלק פעיל בכל פעולות המחלקה ויקבל הכשרה בכל נושאי הפרסום והשיווק כפי שהם מתנהלים במוסדות תקשורת מובילים.

 

בכל המחלקות מצופה מהסטודנט/ית לקחת חלק פעיל בעבודה השוטפת, וכך לקבל התנסות מעשית ולרכוש כישורים והכרות עם תעשיית הטלוויזיה, בהתאם לתחום ההתמחות הרצוי. והכול באווירה מקצועית, נעימה וכן, גם כחלק ממשרד ממשלתי.

*אופן חלוקת שעות וימי העבודה של הסטודנט יקבעו בראיון הקבלה, בהתאם ליכולתו ובתיאום עם מחלקת הסטאז'.

 

לפרטים וזימון לראיון קבלה נא לפנות למייל:

yakiraa@ietv.gov.il

יש לציין במייל את מחלקת ההתמחות הרצויה.

(המודעה מנוסחת ברובה בלשון זכר אך מתייחסת לשני המינים!)