אודות בית הספר לתקשורת

בית הספר לתקשורת אריאל

רוצים לדעת איך לאפיין ולנהל אתרים וקמפיינים ברשת?

לבנות אפליקציות לסלולר?

להיות נוכחים ברשתות חברתיות?

לצלם ולביים סרטונים ולהעלות אותם ליוטיוב?

לשדר רדיו און-ליין?

להיות עיתונאים בכלי התקשורת החדשים?

לשווק ולמכור באינטרנט?

 

בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל מציע לתלמידיו תואר ייחודי בתקשורת, המשלב תכנית לימודים עדכנית ומעניינת עם התמחות מעשית מקצועית ביותר, אשר מכשירה סטודנטים לעבודה בעולם התקשורת העכשווי. במסגרת הלימודים, שנערכים באווירה צעירה, עדכנית ומאתגרת, רוכשים הסטודנטים הכשרה עיונית ומעשית מבכירי החוקרים ואנשי התקשורת בישראל, תוך שהם משתלבים בתעשיית התקשורת כבר במסגרת הלימודים (סטאז'). בית הספר מקיים שיתופי פעולה עם מרבית ארגוני התקשורת המובילים בישראל, ועל כן, אין זה פלא כי מרבית הבוגרים עובדים בערוצי התקשורת ומשרדי הדיגיטל והפרסום הנחשבים בישראל.

בית הספר לתקשורת מפעיל חמישה מסלולי התמחות: תקשורת אסטרטגית (פרסום, דוברות ויחסי ציבור), תקשורת דיגיטלית, קולנוע וטלוויזיה, רדיו ומסלול עיתונות. הסדנאות מועברות על ידי בכירי אנשי התקשורת, באולפנים המתקדמים ובעזרת מערכות התקשורת החדשניות ביותר. אנו גאים להיות המוסד האקדמי המוביל ללימודי התקשורת הדיגיטלית והחדשה (New Media) ובכל מסלול שתבחרו, תזכו לידע מעמיק, בד בבד עם חיבור ממשי לזירות התקשורת החדשות, העדכניות והרלבנטיות ביותר.

נוסף על ההזדמנויות הרבות ללמוד וליצור, בית הספר לתקשורת מעודד את הסטודנטים להשתלב במחקרים הנוגעים לשימושים והשפעות של אמצעי התקשורת החדשים במסגרת מכון המחקר המוביל בתחומו. זו ההזדמנות שלכם לחקור כיצד צרכנים מחליטים מה לקנות ברשת האינטרנט, כיצד אנשים מייצרים או קוראים חדשות ברשת, וכיצד הם משתפים מידע אך גם דואגים לפרטיותם. כמו כן תהיו שותפים למחקרים רבים הבוחנים את השאלות העדכניות והחמות בחקר התקשורת – כל זאת בשימוש בכלים החדישים ביותר בתחום.

 

ד"ר אילן תמיר,

ראש בית הספר.

 

 
צוות האתר
רעות אברהמי וובמאסטר
אולה גל- ניהול תוכן
עידן מזרחי - רשתות חברתיות
 
מקימי האתר
 
© כל הזכויות באתר שמורות לבית הספר לתקשורת באוניברסיטת אריאל, אלא אם מצויין אחרת.