אימג'ין מדיה

חברת אימג'ין מדיה הנה חברה המתמחה בתחומי המדיה, שיווק ופרסום, והפקות טלוויזיה. החברה שותפה בפרויקטים של תוכן שיווק ופרסום ומתמחה בבניית פעילויות המשלבות בין הפלטפורמות השונות של טלוויזיה, אינטרנט וסלולר. לקבוצה ניסיון עשיר ומוניטין רב בשוק המדיה הישראלי והבינלאומי בתחומי הילדים, הספורט והדוקו. בראש החברה עומד אבי בר – מנכ"ל ערוץ הספורט לשעבר ובכירים נוספים מתחום התקשורת.

 

החברה מקימה אתר אינטרנט ייחודי בתחום תקשורת ספורט שעתיד לעלות לאוויר בפברואר 2013. אנו מאמינים שהאתר ייצר מהפכה בדרך שבה אוהדי ספורט מקבלים מידע, מדברים ומביעים את דעתם על הקבוצות האהובות עליהם.

במדינה בה יש "10,000 מאמנים ביציע" זה רק מתבקש שתהיה לכל אחד מהם במה.

לגולש כיום אין יכולת להביע את עצמו אלא בטוקבק של 3 שורות בממוצע כאשר כל אתרי הספורט בארץ הם look alike  והגולש מקבל את אותה כותרת ראשית.

כיום בעידן הרשתות החברתיות המציאות היא שתוכן ומידע מיוצר ע"י הקהל ולמענו! האתר אינו אתר חדשותי ואין לו מחויבות לספק ידיעה על מה קרה עכשיו או בעוד שעה.

האתר יעניק פלטפורמה לכל מי שמעוניין לעסוק בעיתונות כתובה, ובעריכה והפקה טלוויזיונית לערוך ולהפיק ולכל חובב ספורט, בכל ענף ספורט שהוא, לספר, לשתף, לחלוק ולהתווכח, ואף ליצור את דור העתיד של עיתונאי הניו מדיה בישראל.

החברה מעוניינת בסטאז'רים אשר הספורט הוא חלק מהם שרוצים להיות חלק מהעיתונות הדיגיטאלית בישראל שיתעסקו בכל תחומי התקשורת; כתיבה, תוכן, עריכה והפקה.

הסטאז' מתאים לכלל המסלולים.

 

לפרטים נוספים:

דין דותן

0545445011

dean@imaginemedia.co.il

 

תמי חמאוי

052-3505053

tami@imaginemedia.co.il